uku ja aivar

Regatil osales kõigis neljas klassis – Laser Standard, Laser Radial, katamaraaniklassis F18 ja RS Aero – kokku 62 purjetajat Eestist, Lätist, Venemaalt ja Austriast.
Standardil võttis Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) väga kindlalt võidu ning Georg Haud (ROPK) saavutas teise koha. Medalisõidus pakkusid konkurentsi veel Ricards Toms Zvilna ja Martin Aruja (ROPK).
Laser Radial klassi finaali võitis Keith Luur (PJK), kogu sõidu vältel tihedalt kannul püsinud Anna Pohlaku /TJK) ees ning regati kolmanda koha saavutas Rasmus Maalinn (PJK).
Katamaraaniklassis F18 kuulus poodiumi kõrgeim aste tiimile Uku Kuusk ja Aivar Soo (EKL), teiseks tulid Andres Laul ja Ain Roosma (EKL).
RS Aerole olid Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused Baltic Cup regatiks, kuid Eesti MV arvestuses klass ei seilanud. Võistlus koosnes neile vaid fliidisõitudest, kus kokkuvõttes oli edukaim Kristo Õunap (PSPK). Teise koha saavutas Liina Kolk (SMS) ja kolmanda Ants Haavel (PSPK).