Huvipurjetamine/Cruising

Kuigi paljudele samastub purjetamine eelkõige spordi ja regattidega ei ole see siiski ainult nii. Purjetamine võib olla ka meeldiv ajaviide või kogupere hobi. Veetes oma puhkuse merel võid kujutleda, et sinu suvilakrunt on terve maailm ja kütuseks on tuul!

Kui kord roolipinn haaratud ja kodukant läbi seilatud tuleb tahtmine aina uusi ja uusi paiku külastada ja oma elamusi teistelegi jagada. Selleks korraldavad erinevad jahtklubid eskaadrisõite ja ühiseid ettevõtmisi.     

Soovimegi siinkohal jagada infot ühiste ettevõtmiste kohta. Kui sinul on ettepanekuid või häid ideid kuhu võiks ühiselt purjetada siis anna sellest palun teistelegi teada ja saada e-meil info@kjk.ee ja meie paneme selle siia üles.

Viimati muudetud: 11.05.2010


Ümber palli rännanud Uku Randmaa jõuab koju
Uku saabub Tallinna Lennujaama pühapäeval, 5. veebruaril kell 17.45 Milanost
Edasi »


Nahkhiir ja kohtumine sõprusklubi purjetajatega
22. jaanuaril kohtusid 22 Kalev Jahtklubi ja 20 Espoon Merenkävijate purjetajat
Edasi »


Võistlusametnike koolitused 2012
EJL annab teada talviste koolituste ajad
Edasi »