Treeningud nädalaks 21  21.05.2018-25.05.2018

Algajad 1

Esmaspäev 14.00-16.00

Kolmapäev 14.00-16.00

Algajad 2

Teisipäev 15.00-17.00

Neljapäev 15.00-17.00

RS Quest

Teisipäev 17.00-19.00

Kolmapäev 17.00-19.00

Optimist LHV  

Teisipäev 14.15- 16.15

Kolmapäev 14.00-16.00

Neljapäev 15.00-17.00

Võistlejad Optimist, Zoom, Laserid, 29

Esmaspäev ———–

Teisipäev 17.00-19.00

Kolmapäev 17.00-19.00

Neljapäev Pakkimine alates 14.00 Optimist, Zoom, Laser 4,7.

Trenn Laser Radial, 29 17.00-19.00

Reede —————–

Palun tulla treeningusse õigeaegselt, sest treening algab etteantud kellaaegadel!

Treeningud nädalaks 20 14.05.2018-18.05.2018

Meeskond 1     

Liis Vesilind

Laur Vesingi

Joosep Saral

Oliver Paalandi

Meeskond 2    

Romer Vahtramäe

Devin Kõrgend

Karl-Robert Kuusk

Lars Tristan Lepik

Algõpetuse grupp 1  

Mihkel Joosep  Ruut

Evan Lainurm

Hugo Silluta

Kaur Güsson

Jasper Vilen

Jost Vilen

Algõpetuse grupp 2  

Pärtel Raukas

Georg Konsap

Roland Rand

German Liivapuu

Mirjam Aasav

Meriliis Ottis

Henri Valgma

Johann Kolk

Optimist LHV  

Teisipäev 14.15- 16.15

Kolmapäev 14.00-16.00

Neljapäev 15.00-17.00

Palun tulla treeningusse õigeaegselt, sest treening algab etteantud kellaaegadel!

Grupid purjetamise hooajaks 2018

Optimist LHV

Alfred Ahti Aho
 Daniel Henry Maks
 Emma Paide
 Hendrik-Eerik Siigur
Hugo Samo Maasik
Joonas Tölp
Kevin Käär
Marten Laur Laanela
Miina Paal
Peeter Mauring
Ramon Tisler
Pärtel Orusalu
Nora Kangur
Helle Kangur
Helena Kangur
Kaito Haamer
Optimist Võistlejad
Tristan Šaraškin
Britta Maipuu
Susanna Silluta
Katarina Vaher
August Elmar Maaste
Henry-Mark Andresson
Holger Noormets
Romi Safin
Markus Art Laanela
Mia Maria Lipsmäe
Zoom 8
Karolin Härm
Aksel Tamm
Daniel Ovsienko
Helen Pais
Kaspar Sarepera
Marek-Adrian Mäsak
Karl Daniel Torstenberg
—————————–
Susanna Silluta
Britta Maipuu
Romi Safin
Veronika Kuvatova
RS Feva
Karolin Härm/Britta Maipuu
Romi Safin/Susanna Silluta
Tristan Šaraškin/Aksel Tamm
Henri-Mark Andresson/August Elmar Maaste
Laser 4,7
Marti Kütt
Mattias Johan Kangur
Raul Hellrand
Juhan Laasik
Laser Radial
Eino Tiirinen
Mathias Väinsar
Gertu-Liis Valgma
Rasmus Kalep
Roger Rikberg
Henry Silluta
29
Helen Ausman/ Thor Kaspar Marvet
Veronika Kuvatova/ Hannah Tuulas
Roger Rikberg/Ingmar Olmaru
RS Qest
Liis Vesilind
Oliver Paalandi
Devin Kõrgend
Romet Vahtramäe
Laur Vesingi
Joosep Saral
Lars Tristan Lepik
Karl-Robert Kuusk

Ujumistulemused  07. dets 2017

Grupp Optimist talv

25 m         50 m

Markus         23,08       54,15

Hugo             28,08       59,81

Joonas          27,04        1,06

Hendrik        30,04       1,08

Peeter            33,04       1,10

Alfred            38,06        1,18

Marten          38,06        1,22

Daniel            44,06        1,34

Grupp Viimsi/ Pirita

50 m

Roger    34,53

Aksel    36,46

Britta   38,17

Karl     41,01

Romi    41,88

Devin   42,88

Tristan 45,23

Artur    47,09

Joosep  49,11

Liis        50,38

Holger  52,38

Marek   54,38

Teadaanne!

01. novembrist alustame sisetreeningutega. Kuna tuleb 4 gruppi, siis jälgige hoolikalt kuhu gruppi te kuulute.

  1.grupp Optimist

Alfred Ahti Aho

Kevin Käär

Markus Art Laanela

Marten Laur Laanela

Hugo Samo Maasik

Peeter Mauring

Miina Paal

Emma Liis Paide

Hendrik Erik Siigur

Ramon Tisler

Joonas Tölp

Liis Vesilind

2. grupp Viimsi

Roger Rikberg

Henri August Silluta

Susanna Silluta

Aksel Tamm

Karl Daniel Torstenberg

Hannah Tuulas

3. grupp Pirita

Artur Ausman

Helen Ausman

Eke Madis Habakukk

Raoul Aleksander Hellrand

Veronika Kuvatova

Devin Marcus Kõrgend

Marti Kütt

Britta Maipuu

Oliver Volmer Olmaru

Ingmar Alvar Olmaru

Kaarel Paal

Mihkel Paal

Joosep Saral

Katariina Vaher

Romet Vahtramäe

Laur Vesingi

Tristan Šaraskin

4. grupp Nõmme

Oliver Ader

Karolin Härm

Mattias Johan Kangur

Nora Elise Kangur

Juhan Laasik

Lars Tristan Lepik

August Elmar Maaste

Thor Kaspar Marvet

Oskar Mäns

Holger Noormets

Pärtel Orusalu

Daniel Ovsienko

Oliver Paalandi

Helen Pais

Kaspar Saarepera

Romi Safin

Kaur Säärits

Eino Johannes Tiirinen

Mathias Väinsar

 

 Tunniplaan E-R

Esmaspäev 17.00-18.30 Pirita Majandusgümnaasiumi aula ( suur saal ). Grupid Pirita ja Viimsi.

Teisipäev 17.00 -18.00 Viimsi Keskkooli jõusaal. Grupid Pirita ja Viimsi.

                    18.00-19.00 Viimsi Keskkooli ujula. Grupid Viimsi ja Optimist.

                    19.00-21.00  Nõmme ujula. Grupp Nõmme.

Kolmapäev 17.00-18.30 Pirita Jahtkubi välitreening . Grupid Pirita ja Viimsi.

Neljapäev 17.00-18.00 Viimsi Keskkoo jõusaal.  Grupid Pirita ja Viimsi.

                     18.00-19.00 Viimsi Keskkool ujula. Grupid Pirita ja Optimist.

                     19.00-21.00  Nõmme ujula. Grupp Nõmme.

Reede 15.30 -17.00 Pirita Majandusgümnaasium ( judo saal ). Optimist

             18.00-20.00 Nõmme ujula. Grupp nõmme. 

 .