Treeningud nädalaks 38 (17.09-21.09)

39. nädal

NB! O1, O2, O3, O4 ja O5: Kui keegi ei saa mingil põhjusel trenni tulla või kooli tõttu ei sobi määratud aeg, siis palun sellest teatada helen@kjk.ee.

NB! Kolmapäeval, neljapäeval ja reedel toimub tunniplaani alusel paatide pakkimine talveks. Kohalolek on kohustuslik. Kaasa pakkimiseks sobilikud riided.

NB! Palun võtke treeningule kaasa nii purjetamisriided kui ka spordiriided (sh tossud).

Legend:
O1 – Optimist 1
O2 – Optimist 2
O3 – Optimist 3
O4 – Optimist 4
O5 – Optimist 5
O – Optimist võistlejad
Q Alg – Quest Algajad
RS Q – RS Quest
Z – Zoom8
Las – Laserid
Feva – RS Feva
29er – 29er

Värvid tähistavad treenereid.

Grupikirjeldused:

Optimist 1
Alexander Viisemann
German Liivapuu
Hendrik-Erik Siigur
Johann Kolk
Kaito Haamer
Marileen Valgma
Margus Silluta
Markus Ottis
Marten Laur Laanela
Pärtel Orusalu
Ramon Tisler

Optimist 2
Aleksander Silluta
Emma Paide
Henri Valgma
Ingrid Idnurm
Mihkel Joosep Ruut
Miina Paal
Mirjam Aasav
Nora Miniotaite
Peeter Mauring
Roland Rand

Optimist 3
Aksel Kahar
Alfred Ahti Aho
Daniel Henry Maks
Hugo Samo Maasik
Hugo Silluta
Joonas Tölp
Kevin Käär
Kirke Vapper
Otto Kahar
Richard Karp

Optimist 4
Elle Kangur
Helena Kangur
Nora Kangur
Jasper Vilen
Jost Vilen
Tormi Rebane
Kaur Güsson
Kristiina Larssen
Evan Lainurm

Optimist 5
Sander Kipper
Marta Kipper
Richard Riim
Teodor End
Katariina Kütt
Saskia Kütt
Madis Bakler
Aleksander Kadak
Marie Ingrid Tamm
Miikael Allik
Aleksander Urbla

Quest Algajad
Aleksander Mustonen
Eno Roosi
Elizabeth Talusaar
Henri Seimar
Raho Roosi
Silver Siniloo

Grupid purjetamise hooajaks 2018

Optimist Võistlejad
Tristan Šaraškin
Britta Maipuu
Susanna Silluta
Katarina Vaher
August Elmar Maaste
Henry-Mark Andresson
Holger Noormets
Romi Safin
Markus Art Laanela
Mia Maria Lipsmäe
Zoom 8
Karolin Härm
Aksel Tamm
Daniel Ovsienko
Helen Pais
Kaspar Sarepera
Marek-Adrian Mäsak
Karl Daniel Torstenberg
—————————–
Susanna Silluta
Britta Maipuu
Romi Safin
Veronika Kuvatova
RS Feva
Karolin Härm/Britta Maipuu
Romi Safin/Susanna Silluta
Tristan Šaraškin/Aksel Tamm
Henri-Mark Andresson/August Elmar Maaste
Laser 4,7
Marti Kütt
Mattias Johan Kangur
Raul Hellrand
Juhan Laasik
Laser Radial
Eino Tiirinen
Mathias Väinsar
Gertu-Liis Valgma
Rasmus Kalep
Roger Rikberg
Henri Silluta
29
Helen Ausman/ Thor Kaspar Marvet
Veronika Kuvatova/ Hannah Tuulas
Roger Rikberg/Ingmar Olmaru
RS Quest
Liis Vesilind
Oliver Paalandi
Devin Marcus Kõrgend
Romet Vahtramäe
Laur Vesingi
Joosep Saral
Lars Tristan Lepik
Karl-Robert Kuusk
Karl Daaniel Torstenberg