Tallinna linna ja Viimsi valla lastel oleks vajalik end registreerida alloleval aadressil, et spordiklubi saaks linna ja valla poolt määratud sporditoetust.

Uue nädala treeningkava nähtav Treeningud lehel.

Tähtis teadanne Optimist ja Zoom 8 klassi võistlejatele!

Kiiremas korras tuleb teha ära registreerimine Spinnakeri regatile.  Seda saab teha KJK kodulehel. 22. juunini on odavam makse.

Kes tahavad võistelda Optimist klassis Põhjamaade meistrivõistlustel 24.07- 29.07. Peavad end registreerima läbi klassiliidu ja maksma 100 EUR. Eesti Optimist klassiliidule. Konto nr.EE347700771000828126  Kõik kes võistlesid Saaremaal pääsevad ka võistlema Põhjamaade MV-l.
Soovitus on ka see registreerimine ära teha sellel nädalal!

Pärnu Purjetamisnädal.

Pärnu regatt kujunes kõige edukamaks RS Feva klassile, kus suudeti koju tuua eelsõitude põhjal 2. koht Veronika Kuvatova ja Anna Tuulasega. 3. kohale purjetasid Thor Kaspar Marvet ja Helen Ausman. Finaalsõidus suutis meeskond Kuvatova ja Tuulas end maksma panna ja 1. koha endale napsata. Marvetil ja Ausmanil ei läinud kõik plaanipäraselt ja nende saagiks jäi 4. koht.
29 kassis olid meie koolist edukamad vennad Paalid, kes tulid 5. kohale ja vennad Olmarud saavutasid 7. koha.

Õnnitlused kõikidele osalejatele!

SUUREPÄRANE UUDIS!
3.- 5. juunini Šveitsis toimunud klassi RS Feva Euroopa Meistrivõistlustel saavutas meie purjespordikooli meeskond Veronika Kuvatova ja Hannah Tuulas tubli 2. koha tüdrukute arvestuses. Üldkokkuvõttes saavutasid nad 13. koha 67 meeskonna seas.

Palju õnne neile!

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt kulges nii tugevas tuules laupäeval, kui keskmises tuules pühapäeval. Meile sobis tormisem laupäev paremini ja tulemused olid lootustandvad. Pühapäev tõi kaasa ilmamuutuse ja kes suutis kiiremini kohaneda,sellel oli ka hea päev. Tubli soorituse tegi Roger Rikberg Laser 4,7 klassis kes suutis end välja sõitta poolfinaali.

Marti Kütt 14

Regatiga võib rahule jääda, teeme kogetust järeldused ja harjutame edasi.

Selle nädale lõpus on tulemas EJL meistrivõistluste 1. etapp klassidele Optimist, Zoom8, Laser 4.7, Techno 293, RS:X, Formula

Meie KJK Purjespordikool saab olema esindatud 15 usina purjetajaga kolmes paadiklassis. Optimist, Zoom 8 ja Laser 4,7.

KULDSEEKLI REGATT

Tulemas on Optimist ja Zoom 8 klassi huvitav võistlus. Jooks 600 m, ujumine basseinis 50 m ja purjetamine.