Loading Events
Find Events

Event Views Navigation

Jaanuar 2019
16.01 -
16.01
Klubiõhtu: neuropsühholoog Talis Bachmanniga

Klubiõhtu-16.01 (2)talis bachmann

Algus: 16.01.2019 18:30
Lõpp: 16.01.2019 20:30
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
25.01 -
25.01
Klubiõhtu: Tiit Haagma (muusikaline osa Jaanus Nõgisto ja Tõnu Timm)

Klubiõhtu-25.01.19 haagma

Algus: 25.01.2019 19:00
Lõpp: 25.01.2019 22:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Märts 2019
11.03 -
11.03
Väikelaevajuhtide koolitus alustab taas!

Download the PDF file .

Algus: 11.03.2019 18:00
Lõpp: 11.03.2019 21:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Aprill 2019
06.04 -
06.04
Kevadtalgud*

*olenevalt ilmast, aeg võib muutuda

Algus: 06.04.2019 12:00
Lõpp: 06.04.2019 15:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
17.04 -
21.04
Zoom8 EM (Aarhus, Taani)

Klassid: Zoom8

Algus: 17.04.2019 00:00
Lõpp: 21.04.2019 23:59
Toimumiskoht:
24.04 -
24.04
KJK üldkoosolek
Algus: 24.04.2019 00:00
Lõpp: 24.04.2019 00:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
27.04 -
28.04
Jahtide vettetõstmine
Algus: 27.04.2019 00:00
Lõpp: 28.04.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Mai 2019
01.05 -
01.05
KJK 71. purjetamishooaja avamine ja lipu heiskamine
Algus: 01.05.2019 00:00
Lõpp: 01.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
01.05 -
01.05
Hooaja avavõistlus: SEIKO CUP 2019 I etapp (KJK Avamerepurjetamise karikasari)

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 01.05.2019 00:00
Lõpp: 01.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
03.05 -
05.05
Eesti Purjetamisliiga I etapp

Klassid: BLUSAIL 24

Algus: 03.05.2019 00:00
Lõpp: 05.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Pärnu Jahtklubi
04.05 -
04.05
Paaditräni kevadlaat
Algus: 04.05.2019 12:00
Lõpp: 04.05.2019 15:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
08.05 -
08.05
1. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 08.05.2019 00:00
Lõpp: 08.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
15.05 -
15.05
2. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 15.05.2019 00:00
Lõpp: 15.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.05 -
19.05
SEIKO CUP 2019 II etapp: E4 karikavõistlus (KJK Avamerepurjetamise karikasari, FINEST Offshore Series 2019)

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 18.05.2019 00:00
Lõpp: 19.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.05 -
22.05
3. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 22.05.2019 00:00
Lõpp: 22.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
23.05 -
23.05
BALTIC SEA SOLO RACE 2019 I etapp

Klassid: LYS

Algus: 23.05.2019 00:00
Lõpp: 23.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
24.05 -
26.05
37. Kuldseekli regatt

Klassid: OPTIMIST

Algus: 24.05.2019 00:00
Lõpp: 26.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
29.05 -
29.05
4. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 29.05.2019 00:00
Lõpp: 29.05.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
31.05 -
02.06
Roomassaare regatt (EMV)

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

Algus: 31.05.2019 00:00
Lõpp: 02.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
Juuni 2019
01.06 -
08.06
ORC MM (Šibenik, Horvaatia)

Klassid: ORC

Algus: 01.06.2019 00:00
Lõpp: 08.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
05.06 -
05.06
5. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 05.06.2019 00:00
Lõpp: 05.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.06 -
09.06
Espoo-Suursaari Race 2019

Klassid: OPEN, ORC, ORC, LYS, FIRST 31,7

Algus: 07.06.2019 00:00
Lõpp: 09.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Soome
07.06 -
09.06
Põhjaranniku regatt

Klassid: LYS

Algus: 07.06.2019 00:00
Lõpp: 09.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
08.06 -
08.06
Greta regatt

Klassid: LYS, FOLKBOOT

Algus: 08.06.2019 00:00
Lõpp: 08.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
12.06 -
12.06
6. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 12.06.2019 00:00
Lõpp: 12.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
13.06 -
16.06
BALTIC OFFSHORE WEEK (BOW) – FINEST Offshore Series 2019

Klassid: ORC

Algus: 13.06.2019 00:00
Lõpp: 16.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
14.06 -
16.06
Pärnu Purjetamisnädal (EMV)

Klassid: Laser Radial ja Standard, RS Feva, 29er

Algus: 14.06.2019 00:00
Lõpp: 16.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
19.06 -
19.06
7. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC; LYS; FOLKBOOT

Algus: 19.06.2019 00:00
Lõpp: 19.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.06 -
22.06
BALTIC SEA SOLO RACE 2019 II etapp

Klassid: LYS

Algus: 22.06.2019 00:00
Lõpp: 22.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.06 -
29.06
Optimist EM (Prantsusmaa)

Klassid: Optimist

Algus: 22.06.2019 00:00
Lõpp: 29.06.2019 23:59
Toimumiskoht:
26.06 -
26.06
8. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 26.06.2019 00:00
Lõpp: 26.06.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
29.06 -
02.07
43. Spinnakeri regatt

Klassid: OPTIMIST, ZOOM8

Algus: 29.06.2019 00:00
Lõpp: 02.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Juuli 2019
03.07 -
03.07
9. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 03.07.2019 00:00
Lõpp: 03.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
05.07 -
07.07
Eesti Purjetamisliiga II etapp

Klassid: BLUSAIL 24

Algus: 05.07.2019 00:00
Lõpp: 07.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
06.07 -
07.07
BALTIC SEA SOLO RACE 2019 III etapp

Klassid: LYS

Algus: 06.07.2019 00:00
Lõpp: 07.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
06.07 -
16.07
Optimist MM (Antigua)

Klassid: Optimist

Algus: 06.07.2019 00:00
Lõpp: 16.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
10.07 -
10.07
10. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 10.07.2019 00:00
Lõpp: 10.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.07 -
20.07
A. LE COQ 62. MUHU VÄINA REGATT

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

koduleht: www.muhuvain.ee

Algus: 12.07.2019 00:00
Lõpp: 20.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
12.07 -
14.07
Tallinn Race (EMV)

Klassid: Optimist, RS Feva, 29er

Algus: 12.07.2019 00:00
Lõpp: 14.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
14.07 -
20.07
Zoom8 MM (Garda, Itaalia)

Klassid: Zoom8

Algus: 14.07.2019 00:00
Lõpp: 20.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
20.07 -
26.07
RS Feva EM (Itaalia)

Klassid: RS Feva

Algus: 20.07.2019 00:00
Lõpp: 26.07.2019 23:59
Toimumiskoht:
29.07 -
03.08
29er MM (Poola)

Klassid: 29er

Algus: 29.07.2019 00:00
Lõpp: 03.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
31.07 -
31.07
11. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 31.07.2019 00:00
Lõpp: 31.07.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
August 2019
02.08 -
04.08
KJK MV (EMV)

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

Algus: 02.08.2019 00:00
Lõpp: 04.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
02.08 -
04.08
KJK MV (svertpaatidele)

Klassid: OPTIMIST, ZOOM8, LASER 4,7

Algus: 02.08.2019 08:00
Lõpp: 04.08.2019 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.08 -
07.08
12. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS; FOLKBOOT

Algus: 07.08.2019 00:00
Lõpp: 07.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
09.08 -
11.08
Regatt (EMV)

Klassid: RS Feva, 29er, 49er

Algus: 09.08.2019 00:00
Lõpp: 11.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
10.08 -
10.08
BALTIC SEA SOLO RACE 2019 IV etapp

Klassid: LYS

Algus: 10.08.2019 00:00
Lõpp: 10.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
11.08 -
17.08
ORC EM (Oxelösund, Rootsi)

Klassid: ORC

Algus: 11.08.2019 00:00
Lõpp: 17.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
14.08 -
14.08
13. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 14.08.2019 00:00
Lõpp: 14.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
16.08 -
18.08
Helsinki-Tallinna Race
Algus: 16.08.2019 00:00
Lõpp: 18.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
19.08 -
24.08
29er EM (Itaalia)

Klassid: 29er

Algus: 19.08.2019 00:00
Lõpp: 24.08.2019 23:59
Toimumiskoht:
19.08 -
20.08
Tallinna MV

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

Algus: 19.08.2019 00:00
Lõpp: 20.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
21.08 -
21.08
14. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 21.08.2019 00:00
Lõpp: 21.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.08 -
28.08
15. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 28.08.2019 00:00
Lõpp: 28.08.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
30.08 -
01.09
Tallinna Jahtklubi karikavõsitlused (EMV)

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7, Radial, Standard

Algus: 30.08.2019 00:00
Lõpp: 01.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Lohusalu
September 2019
04.09 -
04.09
16. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 04.09.2019 00:00
Lõpp: 04.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.09 -
08.09
SEIKO CUP 2019 IV etapp: Tallinna Meistrivõistlused lühirajal (KJK Avamerepurjetamise karikasari)

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 07.09.2019 00:00
Lõpp: 08.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
11.09 -
11.09
17. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 11.09.2019 00:00
Lõpp: 11.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
13.09 -
15.09
Pärnu Sügisregatt (EMV)

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

Algus: 13.09.2019 00:00
Lõpp: 15.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Pärnu
18.09 -
18.09
18. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 18.09.2019 00:00
Lõpp: 18.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
20.09 -
22.09
Tallinna Nädala regatt (EMV)

Klassid: Laser 4,7, Radial, Standard, RS Feva, 29er, 49er

Algus: 20.09.2019 00:00
Lõpp: 22.09.2019 23:59
Toimumiskoht:
25.09 -
25.09
19. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 25.09.2019 00:00
Lõpp: 25.09.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
27.09 -
29.09
Eesti Purjetamisliiga III etapp

Klassid: BLUSAIL 24

Algus: 27.09.2019 00:00
Lõpp: 29.09.2019 23:59
Toimumiskoht:
Oktoober 2019
02.10 -
02.10
20. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 02.10.2019 00:00
Lõpp: 02.10.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
09.10 -
09.10
21. Marinepool – KJK Kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 09.10.2019 00:00
Lõpp: 09.10.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.10 -
12.10
SEIKO CUP 2019 V etapp: Hooaja lõpuregatt (KJK Avamerepurjetamise karikasari)

Klassid: ORC, LYS, FOLKBOOT

Algus: 12.10.2019 00:00
Lõpp: 12.10.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.10 -
12.10
KJK 71. purjetamishooaja lõpetamine – lipu langetamine
Algus: 12.10.2019 00:00
Lõpp: 12.10.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
26.10 -
27.10
Jahtide väljatõstmine
Algus: 26.10.2019 00:00
Lõpp: 27.10.2019 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
November 2019
16.11 -
16.11
KJK purjetamishooaja pidulik lõpetamine
Algus: 16.11.2019 18:00
Lõpp: 16.11.2019 18:00
Toimumiskoht: