Loading Events
Find Events

Event Views Navigation

Veebruar 2018
08.02 -
08.02
Kalevi Jahtklubi 70. juubel – avatud uste päev ja klubiõhtu

Kalevi-Jahtklubi-Juubel-70

Sünnipäevanädalal (05.-11. veebruar) saab ka kõiki KJK sümboolikaga tooted osta tavahinna asemel 30%-se soodustusega!
Joped samuti vaid 99.00 eur (tavahind 115.00 eur)! Kasuta head võimalust!
Vt kogu kaubavalikut http://www.kjk.ee/pood/.

Algus: 08.02.2018 12:00
Lõpp: 08.02.2018 22:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Aprill 2018
25.04 -
25.04
KJK üldkoosolek

Download the PDF file .

Algus: 25.04.2018 18:00
Lõpp: 25.04.2018 19:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.04 -
29.04
Jahtide vettetõstmine

LAUPÄEV 28.04.2018

 jahtide tõstmine

SUUR KRAANA on kohal 08.00 ja seab ennast tõstmiseks valmis.

Tuulelind, My First, Vesikaar, Jazz, Adele, DiWeiss, Directo

Kraana ringi paigutamine.

11.00 Lotte, My Princess, Sylvia, Heidi, Cherie

Kraana ringi paigutamine.

13.00 Star, Toucan, Silva, Kräsu.

Kraana ringi paigutamine.

14.00 Queen Ann, Idda, Taj Mahal, Red Hot, Liselle, Arle, Kristi

Kraana ringi paigutamine.

15.00 Zuxu ringi tõstmine, Geete, Thaleia, My Clipper, Apollonia, Falcon

VÄIKSEM KRAANA

08.00 kohal

08.30 Santa Maria, Mai, My Clipper, Mathilda 3, Reval Cafe

10.00 Jorjen III, Mette, Casperwiek, Ramona, Killu

11.00 Michelle, Piret, Kristel, Planeer, Paula, Equipe Du Piloilleri, Helin, Thule, Teakita

14.00 Poeezia, Edelweiss, Mona, Minni, La Byz, Musi, Mary Lou, Estella,

Silva, Bella, Öösorr, Isla, Gemma, Elvira, Seabird, Farozon, Salme, Vindöga

17.00 La Folie, Merihunt, Apollo, Diana, Maria, Karolina, Lilian

 

PÜHAPÄEV 29.04.2018

Hommikul kella 8.00-st toimub tõstmine endise tenniseväljaku peal, kus on folkboodid.

Palve nendel päevadel autodega sadamasse mitte tulla.

 

 

Algus: 28.04.2018 00:00
Lõpp: 29.04.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi sadam
28.04 -
28.04
PAADITRÄNI LAAT ja KEVADTALGUD
Vana otsavirn kasvab üle pea, plokid-seeklid ummistavad sahtlid, vender piilub toanurgas? Juba HOMME toimub Kalevi Jahtklubis iga-aastane PAADITRÄNI LAAT – tule müü oma kraami ja vahest leiad ise ka midagi põnevad ostmiseks!
Ja tule ja teeme koos klubi kenasti hooajaks korda ka!
Võta pere kaasa, tegemist jätkub kõigile! Võimaluse korral võta kaasa ka rehad ja labidad.
Laadalisi ja talgulisi ootab pärast soe supp!
Paaditräni laat toimub KJK parklas, töökoja ees.
Paaditräni laada ja talgute aeg orienteeruvalt 12.00-15.00.
Algus: 28.04.2018 12:00
Lõpp: 28.04.2018 15:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Mai 2018
01.05 -
01.05
SEIKO CUP 2018 – Hooaja avaregatt – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI

Klassid: ORC, ESTLYS, Folkboot

Võistlusteade

Juhised ja tulemused avaldatakse SEIKO CUP 2018 veebilehel www.kjk.ee/seiko-cup-2018

Sailing Instructions and results will be published at SEIKO CUP 2018 website at www.kjk.ee/seiko-cup-2018

SEIKO-CUP-KJK-karikavõistlused-2018-263x93pxFINEST-Offshore-Series-2018-logo-small

Algus: 01.05.2018 08:00
Lõpp: 01.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
01.05 -
01.05
KJK 70. purjetamishooaja avamine ja lipu heiskamine

Pakume torti ja vahuveini.

Ootame rohket osavõttu!

Algus: 01.05.2018 12:00
Lõpp: 01.05.2018 13:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
09.05 -
09.05
2. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

ORC koondtulemused

LYS;F koondtulemused

LYS; F tulemused

ORC tulemused

Algus: 09.05.2018 08:00
Lõpp: 09.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.05 -
13.05
SEIKO CUP 2018 – E4 karikavõistlus – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI – FINEST Offshore Series 2018

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Võistlusteade / Notice of Race – varase registreerija ja tasuja soodustus kuni 10. maini.

Registreerimisvorm / Entry Form

Nõutud osavõtumaksud eurodes / Required fees in EUR are as follows::

Eelregistreeritud ja tasutud 10. maiks k.a.
Pre-registered and paid by May 10
Alates 11. maist
Since May 10
I  – ORC 80 120
II – ESTLYS 1 60 90
III – ESTLYS 2 40 60
IV – Folkboot 40 60

Juhised ja tulemused avaldatakse SEIKO CUP 2018 veebilehel www.kjk.ee/seiko-cup-2018

Sailing Instructions and results will be published at www.kjk.ee/seiko-cup-2018

SEIKO-CUP-KJK-karikavõistlused-2018-263x93pxFINEST-Offshore-Series-2018-logo-small

Algus: 12.05.2018 08:00
Lõpp: 13.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
16.05 -
16.05
3. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 16.05.2018 08:00
Lõpp: 16.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.05 -
18.05
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Võistlusteade

Algus: 18.05.2018 00:00
Lõpp: 18.05.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.05 -
20.05
36. Kuldseekli regatt

Klassid: Optimist ja Zoom 8

Võistlusteade | Registreerimine | Registreerunute nimekiri

TULEMUSED:

JOOKS – OptimistZoom 8

UJUMINE – Optimist | Zoom 8

PURJETAMINE – Optimist | Zoom 8

KOONDTULEMUSED – Optimist | Zoom 8

Fotod – Ain Roosma

Fotod autasustamiselt – Ain Roosma

Algus: 18.05.2018 08:00
Lõpp: 20.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
23.05 -
23.05
4. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

LYS; F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS;F tulemused – muudetud LYSII 22.08

Algus: 23.05.2018 08:00
Lõpp: 23.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
24.05 -
24.05
BALTIC SEA SOLO RACE 2018 – I etapp

Klassid: LYS

Tulemused

NOR

Ohutusreeglid ja kohustusliku varustuse nimekiri

Algus: 24.05.2018 08:00
Lõpp: 24.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
25.05 -
25.05
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 25.05.2018 00:00
Lõpp: 25.05.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
26.05 -
26.05
Tuulelind CUP

Klassid: ORC ja LYS

LYS tulemused

ORC tulemused

Purjetamisjuhised

#1 Võistlusteate muudatus 17.05

Võistlusteade

Algus: 26.05.2018 08:00
Lõpp: 26.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
30.05 -
30.05
5. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

LYS tulemused

LYS koondtulemused

ORC tulemused

ORC koondtulemused

FOLKBOOT tulemused

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Noorte kolmapäevaregatt 2018 võistlusteade

Algus: 30.05.2018 08:00
Lõpp: 30.05.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Juuni 2018
01.06 -
01.06
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 01.06.2018 00:00
Lõpp: 01.06.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
02.06 -
02.06
SEIKO CUP 2018 – Terra Feminarum – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI

Klassid: ORC, ESTLYS, Folkboot ja F18

LYS; FOLKBOOT tulemused

ORC tulemused

Purjetamisjuhised

Võistlusteade ja tulemused SEIKO CUP 2018 veebilehel

Algus: 02.06.2018 08:00
Lõpp: 02.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
06.06 -
06.06
6. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

ORC koondtulemused

LYS; FOLKBOOT koondtulemused

ORC tulemused

LYS; Folkboot tulemused

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 06.06.2018 08:00
Lõpp: 06.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.06 -
07.06
BALTIC SEA SOLO RACE – II etapp

TULEMUSED – start 6.10.2018

NOR

Ohutusreeglid ja kohustusliku varustuse nimekiri

Algus: 07.06.2018 08:00
Lõpp: 07.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
08.06 -
09.06
Põhjaranniku regatt

TULEMUSED

Põhjaranniku regatt info

Purjetamisjuhised

Download the PDF file .

Algus: 08.06.2018 00:00
Lõpp: 09.06.2018 23:59
Toimumiskoht:
08.06 -
08.06
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 08.06.2018 00:00
Lõpp: 08.06.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
08.06 -
10.06
Alandia Suursaari Race

http://www.suursaarirace.fi/

Algus: 08.06.2018 08:00
Lõpp: 10.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Soome
13.06 -
13.06
7. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

FOLKBOOT tulemused

LYS tulemused

ORC tulemused

ORC koondtulemused

LYS; F koondtulemused

NOORTELIIGA KOONDTULEMUSED

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Noorte kolmapäevaregatt 2018 võistlusteade

Algus: 13.06.2018 08:00
Lõpp: 13.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
14.06 -
17.06
Baltic Offshore Week 2018 (BOW) – ORC Eesti ja Soome MV

Klassid: ORC, Multihull

www.balticoffshoreweek.org

Algus: 14.06.2018 08:00
Lõpp: 17.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
20.06 -
20.06
8. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 20.06.2018 08:00
Lõpp: 20.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.06 -
22.06
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 22.06.2018 00:00
Lõpp: 22.06.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
27.06 -
27.06
9. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

LYS; F koondtulemused

ORC koondtulemused

LYS; F tulemused

ORC tulemused

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 27.06.2018 08:00
Lõpp: 27.06.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.06 -
01.07
42. Spinnakeri regatt

Klassid: Optimist ja Zoom 8
http://www.kjk.ee/spinnaker2018/

Algus: 28.06.2018 08:00
Lõpp: 01.07.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
29.06 -
29.06
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 29.06.2018 00:00
Lõpp: 29.06.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
Juuli 2018
04.07 -
04.07
10. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

LYS; F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS; F tulemused

Algus: 04.07.2018 08:00
Lõpp: 04.07.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
06.07 -
06.07
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 06.07.2018 00:00
Lõpp: 06.07.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.07 -
14.07
A. Le Coq 61. MUHU VÄINA regatt 2018

Klassid: ORC, LYS, Folkboot

www.muhuvain.ee

 

Algus: 07.07.2018 08:00
Lõpp: 14.07.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
08.07 -
15.07
Folkboat Gold Cup – Simrishamn
Algus: 08.07.2018 00:00
Lõpp: 15.07.2018 23:59
Toimumiskoht:
12.07 -
20.07
ORC MM 2018 – Hague

Algus: 12.07.2018 08:00
Lõpp: 20.07.2018 17:00
Toimumiskoht:
13.07 -
13.07
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 13.07.2018 00:00
Lõpp: 13.07.2018 23:59
Toimumiskoht:
25.07 -
25.07
11. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

LYS; F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS; F tulemused

Algus: 25.07.2018 08:00
Lõpp: 25.07.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
27.07 -
29.07
KJK MV svertpaatidele

Klassid: Optimist, Zoom 8, Laser 4,7

Algus: 27.07.2018 08:00
Lõpp: 29.07.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.07 -
28.07
Greta regatt

Klassid: folkboot, draakon ja LYS

Greta regatt 2018 NOR

Greta regatt 2018 SI

Tulemused

Algus: 28.07.2018 00:00
Lõpp: 28.07.2018 23:59
Toimumiskoht:
28.07 -
29.07
BALTIC SEA SOLO RACE – III etapp

Klassid: LYS

LYS II TULEMUSED – start 8.sept kl.11.10

TULEMUSED

III ja IV grupi sõit katkestati väikeste paatide jaoks liiga keeruliste ilmaolude tõttu. Kuna see on juba teine etapp neljast, mis osaliselt või täielikult on ära jäänud, siis kaalutakse lisaetapi korraldamist.

NOR

Ohutusreeglid ja kohustusliku varustuse nimekiri

Algus: 28.07.2018 08:00
Lõpp: 29.07.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
August 2018
01.08 -
01.08
12. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 01.08.2018 08:00
Lõpp: 01.08.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
03.08 -
03.08
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 03.08.2018 00:00
Lõpp: 03.08.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
03.08 -
10.08
MELGES 24 EM – Garda
Algus: 03.08.2018 08:00
Lõpp: 10.08.2018 17:00
Toimumiskoht:
08.08 -
08.08
13. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

LYS; F koondtulemused

ORC koondtulemused

ORC tulemused

LYS; F tulemused

Algus: 08.08.2018 08:00
Lõpp: 08.08.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
10.08 -
10.08
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 10.08.2018 00:00
Lõpp: 10.08.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.08 -
12.08
Viaporin Tuoppi

Klassid: Folkboot, puujahid

Algus: 12.08.2018 08:00
Lõpp: 12.08.2018 17:00
Toimumiskoht:
15.08 -
15.08
14. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

ORC tulemused

Tulemused LYSI;F – muudetud LYSII 22.08

ORC koondtulemused

Koondtulemused LYS; F

Algus: 15.08.2018 08:00
Lõpp: 15.08.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
16.08 -
19.08
Soome Meistrivõistlused Folkbootidele
Algus: 16.08.2018 00:00
Lõpp: 19.08.2018 23:59
Toimumiskoht:
16.08 -
18.08
HELSINKI TALLINNA RACE
Algus: 16.08.2018 00:00
Lõpp: 18.08.2018 23:59
Toimumiskoht:
17.08 -
17.08
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 17.08.2018 00:00
Lõpp: 17.08.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
18.08 -
19.08
Tallinna Noorte Meistrivõistlused purjetamises 2018

Klassid: Optimist, Zoom8, Laser 4,7

NOR 

TULEMUSED:

Optimist

Zoom8

Laser 4,7

Algus: 18.08.2018 00:00
Lõpp: 19.08.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
22.08 -
22.08
15. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Noorte kolmapäevaregatt 2018 võistlusteade

ORC koondtulemused

LYS; F koondtulemused

LYS tulemused

ORC tulemused

FOLKBOOT tulemused

Noorteliiga koondtulemused

Algus: 22.08.2018 08:00
Lõpp: 22.08.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
24.08 -
25.08
BALTIC SEA SOLO RACE – IV etapp

Klassid: LYS

TULEMUSED(kõik sõidud+koond)

NOR

Ohutusreeglid ja kohustusliku varustuse nimekiri

Algus: 24.08.2018 00:00
Lõpp: 25.08.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
24.08 -
24.08
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 24.08.2018 00:00
Lõpp: 24.08.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
24.08 -
26.08
Tallinna Jahtklubi MV – Lohusalu
Algus: 24.08.2018 08:00
Lõpp: 26.08.2018 17:00
Toimumiskoht: Lohusalu
25.08 -
26.08
Gulf of Finland Race
Algus: 25.08.2018 08:00
Lõpp: 26.08.2018 17:00
Toimumiskoht: Särkkä
29.08 -
29.08
16. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

ORC tulemused

LYS; F tulemused

ORC koondtulemused

LYS; F koondtulemused

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 29.08.2018 08:00
Lõpp: 29.08.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
31.08 -
31.08
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 31.08.2018 00:00
Lõpp: 31.08.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
September 2018
01.09 -
02.09
LHV Karikavõistlused III etapp

Klassid: Optimist

Võistlusteade

Tulemused 01.09.2018

Tulemused 02.09.2018

Algus: 01.09.2018 00:00
Lõpp: 02.09.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
01.09 -
02.09
SEIKO CUP 2018 – Tallinna Meistrivõistlused lühirajal – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI

Klassid: ORC ja LYS ja Folkboot

Dokumendid veebilehel www.kjk.ee/seiko-cup-2018/

SEIKO CUP 2018 banner

Algus: 01.09.2018 08:00
Lõpp: 02.09.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
05.09 -
05.09
17. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

ORC tulemused

LYS tulemused

ORC koondtulemused

LYS; F koondtulemused

Algus: 05.09.2018 08:00
Lõpp: 05.09.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
07.09 -
07.09
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 07.09.2018 00:00
Lõpp: 07.09.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
08.09 -
08.09
Naissaare Raudteeregatt

Klassid: LYS

Võistlusteade

TULEMUSED

Laupäeval 8. septembril toimub traditsiooniline Naissaare Raudteeregatt. Raudteeregatt toimub juba aastast 2006. Regati korraldajateks on Viimsi Vallavalitsus ja Kalevi Jahtklubi.

Regati avapauk antakse Pirita muulide vahelt kell 11, Naissaare sadamasse jõudmine on plaanitud kell 14.  Saarele jõudes järgnevad talgud. Purjetajad ja nende reisijad puhastatavad raudteelõigu ümbrust võsast. Käesoleval aastal on plaanis jõuda Taani kuninga aia pargist Haldja tee ülesõiduni. Jätkatakse raudtee puhastamist sealt kus 2016. aastal lõpetati. Plaanis on puhastada umbes kilomeeter.

Vabatahtlikke raudtee korrastajaid oodatakse sadama kohviku ees kahe veoautoga kell 14:00, mis viivad rahva sadamast umbes 2 km põhja poole. Töödega on plaaniks lõpetada umbes kell 16:30, et jõuda kella 17:00ks Naissaare Külalistemaija, kus pakutakse sooja suppi ja toimub võistluse võitjate autasustamine.

Tööriistad mida võiks kaasa võtta: reha, kirves, käsisaag, oksatangid. Kogu seltskonna peale kaks mootorsaagi (üks on juba saares olemas). Vald toetab ka mõningate loetletud tööriistadega kui keegi ei saa ise kaasa võtta.

Täiendav info telefoni teel: 50 47720 (Toomas) ja 5253513 (Ivar).

naissaare raudtee regatt 2018

Algus: 08.09.2018 00:00
Lõpp: 08.09.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
12.09 -
12.09
18. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Noorte kolmapäevaregatt 2018 võistlusteade

Algus: 12.09.2018 08:00
Lõpp: 12.09.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
14.09 -
14.09
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 14.09.2018 00:00
Lõpp: 14.09.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
15.09 -
15.09
“Naised roolis” regatt

Klassid: LYS

Võistlusteade

Tulemused

Algus: 15.09.2018 08:00
Lõpp: 15.09.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
21.09 -
21.09
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 21.09.2018 00:00
Lõpp: 21.09.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
26.09 -
26.09
20. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 26.09.2018 08:00
Lõpp: 26.09.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.09 -
28.09
Hea Vesi REEDEREGATT SEERIA 2018

Klassid: Draakon

Algus: 28.09.2018 00:00
Lõpp: 28.09.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
28.09 -
30.09
Melges 24 klassi Eesti Meistrivõistlused

Tulemused

Võistlusteade

Algus: 28.09.2018 12:00
Lõpp: 30.09.2018 18:00
Toimumiskoht: Kalev Jahtklubi sadam
Oktoober 2018
03.10 -
03.10
21. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

ORC tulemused

LYS tulemused

ORC koondtulemused

LYS koondtulemused

Algus: 03.10.2018 08:00
Lõpp: 03.10.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
10.10 -
10.10
22. Marinepool-KJK kolmapäevaregatt

ORC tulemused

ORC koondtulemused mahaviskega

LYS I koondtulemused mahaviskega

LYS II; F koondtulemused mahaviskega

LYS; F tulemused

Klassid: ORC, LYS ja Folkboot

Algus: 10.10.2018 08:00
Lõpp: 10.10.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
13.10 -
13.10
SEIKO CUP 2018 – Hooaja lõpuvõistlus – KJK AVAMEREPURJETAMISE KARIKASARI

Purjetamisjuhised

ORC tulemused

LYS; F tulemused

Algus: 13.10.2018 08:00
Lõpp: 13.10.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
13.10 -
13.10
KJK 70. purjetamishooaja lõpetamine – klubi lipu langetamine
Algus: 13.10.2018 08:00
Lõpp: 13.10.2018 17:00
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
20.10 -
20.10
Jahtide väljatõstmine

T

4.etapp koef 1,4

Algus: 20.10.2018 00:00
Lõpp: 20.10.2018 23:59
Toimumiskoht: Kalevi Jahtklubi
November 2018
17.11 -
18.11
KJK 70. purjetamishooaja pidulik lõpetamine
Algus: 17.11.2018 19:00
Lõpp: 18.11.2018 01:00
Toimumiskoht: Tallinna Lillepaviljon